Dabīgā izsargāšanās un cikla diagnostika

0
2302

Šīs apmācības programmas ietvaros Tu apgūsi visu svarīgāko par sievietes hormonālā cikla likumsakarībām un iemācīsies noteikt auglīgo un neauglīgo laiku savā ciklā. Pēc šo zināšanu iegūšanas Tu zināsi par sevi daudz vairāk nekā Tev par Tevi varētu izstāstīt jebkurš speciālists. Šīs zināšanas ļaus Tev uzņemties atbildību par savu ķermeni un pieņemt apzinātus lēmums par avu veselību visas dzīves garumā.

Ja runājam par dabīgo izsargāšanos, tad vislielākais ieguvums ir tas, ka Tu bez bailēm no stāvoklī palikšanas varēsi ļauties intīmajai tuvībai. Šāda tuvība ir viens no spēcīgākajiem sasaistes aspektiem ilglaicīgās attiecībās.

Vislielākais ieguvums šajā online programmā ir tas, ka visu sešu ciklu garumā katru ciklu Tu izvērtēsi kopā ar mani! Tās ir individuālas konsultācijas sešus ciklu garumā, kuru laikā Tu uzzināsi par sevi daudz vairāk nekā jebkad agrāk jebkurā anatomijas stundā vai diagnostikā pie ārsta. Ja vēlies, sauc savu hormonālo ciklu par personīgajām Taro kārtīm, jo Tavs cikls reāli parāda to, kas šobrīd notiek Tavā ķermenī un kur ir problēmas. Savukārt konsultācijās ar mani uzzināsi, kā maigi ar dabas līdzekļiem palīdzēt harmonizēt savu ciklu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here